Semih Senturk Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semih Senturk Fan Club

semih senturk fan club

AnasayfakapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'AŞK SAHNELERİ İÇİN YAŞLIYIM'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
s£m!HFanI
Admin
Admin
s£m!HFanI

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
'AŞK SAHNELERİ İÇİN YAŞLIYIM' Vide
MesajKonu: 'AŞK SAHNELERİ İÇİN YAŞLIYIM'   'AŞK SAHNELERİ İÇİN YAŞLIYIM' Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 4:36 pm

'AŞK SAHNELERİ İÇİN YAŞLIYIM' Ask-sahneleri-icin-yasliyim-2_o
Resmi büyütmek için tıklayın

Hollywood'un Güzel Aktrisi Catherine Zeta -Jones Aşk Sahneleri İçin Çok Yaşlı Olduğunu Düşünüyor.
HOLLYWOOD'UN GÜZEL AKTRİSİ CATHERİNE ZETA-JONES AŞK SAHNELERİ İÇİN ÇOK YAŞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR.
38 yaşındaki ünlü aktris artık yeni yetişen Hollywood'un genç yetenekleriyle mücadele edemiyeceğini kabullenmiş görünüyor. Yaşına rağmen halen güzelliğinden ödün vermeyen ünlü yıldız, Dylan ve Cary's adında iki çocuk annesi. Catherine'nin işiyle ilgili yaptığı bir açıklamada ise: 'Bu doğanın kanunu. 38 yaşındayım, cinsellik gerektiren roller haricinde yaşımdan dolayı daha çok anne rollerini tercih ediyorum. Şehvet ve cazibe gerektiren roller için artık yaşlıyım' dedi.

Her ne kadar dünyanın en iyi kadın oyuncularından sayılsa da, Catherine kendisini öyle görmüyor. Jones, 'Dünyanın en iyi aktrislerinden biri olduğumu düşünmüyorum. Fakat kamera karşısında farklı bir yanımın olduğunu ve ekranda insanları çeken bir yönüm oldugunu biliyorum' dedi. Jones'un en iyi yeteneklerinden bir taneside çok iyi golf oynuyor olması. Jones daha çok kocasını golf turnuvalarında görmekten büyük zevk aldığını ifade ediyor.
https://semihsenturk-fanclub.yetkin-forum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası